Nowość DLA ZAPRACOWANYCH! Maile o sprzyjającej sytuacji na rynku i krótkie wizyty w Mentoring & Trading Room-ie w ramach oferty MAIL & PLAY.

Wychodząc naprzeciw tym, którzy tylko kilka godzin tygodniowo mogą poświęcić na inwestowanie – ze względu na swoje obowiązki zawodowe – a chcą zarabiać dodatkowo na Foreksie i giełdzie, przygotowaliśmy nową opcję funkcjonowania w Mentoring & Trading Room-ie (MTR), Opcję Mail & Play.
 
NA CZYM POLEGA NOWA OFERTA?
 
Opcja Mail & Play sprowadza się do tego, że codziennie otrzymujesz kilka maili z zawiadomieniami, że coś ważnego dzieje się na rynku kontraktów na WIG20, co może przynieść wkrótce zysk. Unikasz dzięki temu czasochłonnego monitorowania sytuacji rynkowej. [Dostajesz także maile o dłuższych ruchach na DAX futures, ewentualnie na  EURUSD i S&P500 fut.]
 
Od Ciebie w danym momencie zależy, czy po otrzymaniu zawiadomienia mailowego grasz na rynku sam (np. przez smartfon), czy też logujesz się do Mentoring & Trading Room-u na krótki czas, żeby dowiedzieć się jeszcze więcej od Mentora i ustawić transakcję.
 
[Najczęściej, jeśli dzieje się coś na FW20, to na zasadzie korelacji również na DAX, S&P500, EURUSD, więc wchodząc na chwilę do Mentoring & Trading Room-u, możesz też zagrać na tych instrumentach.]
 
 
PRZYKŁADY ZAWIADOMIEŃ MAILOWYCH
 
Zawiadomienia mailowe nie są tzw. sygnałami, opisują one sytuację na rynku szerzej, np.:
 
„Jeśli dojdzie do skutecznego przebicia oporu 2116-22 (świeca M15 zamknie się 2 pkt, a najlepiej przynajmniej 3 pkt powyżej oporu), to rozważyłbym grę na wzrosty w stronę 2129-33 i 2139-40. Broniłbym agresywnie pod barierą 2116-22, a bezpiecznie –  pod świecą przebiciową (2113-15). Korelacja z Daxem i S&P też sprzyja dalszym zwyżkom.”
 
„Czekam na świece potwierdzające nastawienie spadkowe pod oporem 2139-40 lub na skuteczne przełamanie oporu.”
 
„Uwaga! Jest przełamanie!”
 
WARUNKI FINANSOWE I DODATKOWE SZCZEGÓŁY
 
Dostajesz codziennie zaproszenia-linki do MTR i korzystasz nadal z usług Mentora – tak jak w normalnej opcji mentoringu. Opłata jest jednak obniżona do 517 PLN – tak jak za uczestnictwo w samym tylko Trading Room-ie.
 

Mail & Play można wypróbować przez jeden dzień za darmo! Potem jeszcze kontynuować próbę przez tydzień za 129 zł!

 
Ponadto dostajesz na życzenie – po wykupieniu ( za 517 zl/mies. ) opcji Mail & Play – skondensowanej informacji o tym, jak to robimy w Mentoring & Trading Room-ie, jakie setupy wykorzystujemy, gdzie wchodzimy w transakcje, jak ustawiamy SL i TP. 
 
 
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do uczestnictwa w Opcji Mail & Play,

Miłosz Fryckowski, autor bloga.
 

UWAGA! Każda wiadomość e-mail wysłana w ramach opcji Mail & Play programu MentorFinansowy.pl i otrzymana przez jego uczestników podlega poniższej zasadzie prawnej:

 
Przedstawiane w ramach programu MentorFinansowy.pl – włącznie z jego opcją pod nazwą Mail & Play - treści, sporządzone z najwyższą starannością i według najlepszej wiedzy autora w/w programu, mają charakter wyłącznie informacyjny oraz niosą z sobą określoną wartość edukacyjną. Nie stanowią one natomiast porady inwestycyjnej, ani rekomendacji w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. 

2 Komentarze

  1. Rozumiem, że w tym przypadku chodzi o wysyłanie sygnałów inwestycyjnych. A co z licencjami KNF, DI do prowadzenia takich działań ?

    W jaki sposób obeszliście to może złe słowa, ale nie zakwalifikowaliście się pod ustawę?

    • Nie wysyłamy sygnałów inwestycyjnych. Uczestnicy otrzymują krótki opis sytuacji rynkowej z kilkoma interpretacjami i scenariuszami i tak naprawdę pozostawiamy ostateczną decyzję w ich rękach. Niektórzy by pewnie woleli dostać gotowca, jak zagrać, ale tu integralnym składnikiem jest komponent szkoleniowy, na podstawie którego samemu się finalnie decyduje.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.